HABERLER

PMS Makina olarak, sizleri MAKTEK Avrasya 2018 Fuarında 10. Holdeki 1022 no'lu standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

MAKTEK Fuarından bazı resimler için buraya tıklayın!


Thielenhaus, mikrofiniş, süperfiniş makineleri ve bunların yanında, geometrik form ve yüzey pürüzlülüğü iyileştirilmesi için çift diskli öğütücüler alanında pazar lideri konumundadır. Thielenhaus uzmanın olduğu bu proses süperfiniş, kısa stroklu honlama, ince taşlama, parlatma ve lepleme olarak da bilinir.

Machine Tool Company, Thielenhaus Microfinish, patentli MİKRO-FİNİŞ yöntemi temel bir kalite standardıdır. MİKRO-FİNİŞ benzersiz bir mikrohonlama sürecine dayanmaktadır.Rekabetin yüksek olduğu piyasa ihtiyaçlarını karşılamak için, Thielenhaus geliştirdiği bu prosesi, potansiyel uygulama alanlarının çoğunluğuna uygun olan standart modüller kullanılarak, dört temel platformdaki makinalarında sunuyor.

 Yalın Sistemler

Thielenhaus yalın sistemleri iki ürün yelpazesinden oluşur:  yalın üretim makineleri ve Mikrofiniş veya Süperfiniş ataçmanları.

Bu ataçmanlar mevcut torna veya taşlama makinelerinde, tek parça, küçük gruplar veya prototipler işlemek için kullanılabiliyor. Aynı zamanda çok uygun fiyatlara yüksek kaliteli yüzeyler ve dişli milleri, silindir ve piston kolları geometrisi üzerinde iyileştirmeler de sağlanabiliyor. Ataçmanlar ya makine kontrolü ile entegre olarak ya da kendi kendini idame ettiren kumanda ile donatılabilir.

Eğer uygun bir makine var ise, Thielenhaus ataçman ve özel yapılmış işleme üniteleri düzenlenmesi için modüler bir platform sunabilir. Bu makine platformu tek parça üretimi ve küçük gruplar halinde, hem de tam otomatik seri üretim için de kullanılabiliyor.

 

Lütfen ayrıntılı bilgi için PMS Makina'ya email gönderiniz!