HABERLER

PMS Makina olarak, sizleri MAKTEK Avrasya 2018 Fuarında 10. Holdeki 1022 no'lu standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

MAKTEK Fuarından bazı resimler için buraya tıklayın!

SAMAG Saalfelder Werkzeugmaschinen GmbH dünyanın önde gelen çok milli işleme merkezleri üreticilerinden biridir.

SAMAG sadece makina satmaz. Müşterilerin proseslerine yenilikçi teknolojik çözümler katarak sürekli rekabet gücünü en yüksek düzeyde tutar. SAMAG’ın bunu garanti edebilmesindeki en önemli sebep, kendi makinalarını kendi seri parça üretimi için kullanması ve bu sayede makinalarının sürekli optimizasyonunu, testini yapabiliyor olmasıdır. SAMAG hem müşterilerini bu eşsiz market avantajını sunarken hem de şirket içinde güçlü bir sinerji yaratabilmektedir.

SAMAG işlenmiş metal parçaların üretimi için müşterilerine özel çözümler sunuyor.

Bu tasarımlar ve geniş bir uygulama yelpazesinde seri üretim için; 2-4 mili yatay işleme merkezleri, özel amaçlı makineler, çok milli derin delik delme makinaları ve derin delik delme-freze merkezleri üretmektedir. SAMAG metal ve işleme sürecinin türü ne olursa olsun, müşterilerinin her türlü bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için makine tedarik edebilir.

Model serisi MFZ (2-,3- ve 4-milli)


SAMAG’ın sunduğu çok milli işleme merkezleriyle, denenmiş ve test edilmiş mükemmel teknolojik çözümlerden yararlanarak üretim kalitenizi ve süratinizi arttırabilirsiniz.

MFZ 4-2W / MFZ 4-3W / MFZ 4-4W

MFZ 6-2W / MFZ 6-3W / MFZ 6-4W


İşleme gereksinimlerine bağlı olarak, proses birden çok düzeneklerle gerçekleştirilebilir. (4 veya 5 eksenli işleme)

Yüksek verimlilik ve hassasiyet sayesinde:

     • Yüksek dinamik sağlamlık
     • Yüksek hız
     • Optimum ısı stabilitesi

Sağlanmaktadır.

SAMAG makinelerin üstün özelliklerini, talaşlı imalat yeteneği ve tecrübesi ile birleştirerek, müşterilerine bakımsız ve güvenilir makinalar sunuyor. Aynı zamanda her makinasında bulunan uzaktan sorun teşhis edebilme imkanlarıyla da makinaların sorunsuz çalışmaya devam etmesini sağlıyor.

Özel yüksek performanslı makina serisi MFZ 6-2/3/4W (2-4 milli), özellikle ağır ve ağır talaşlı imalat süreçlerinde büyük iş parçaları için dinamik çok milli işleme merkezleridir. Bu makina serisi, çok yetenekli MFZ 4-2W ve MFZ 4-3W ve yeni MFZ 4-4W orta ve seri üretim için yüksek verimli makina serisini tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. MFZ 6-2/3/4W büyük iş parçaları için de çok milli işleme avantajlarını kullanabilmektedir. Bu makinalarda bağımsız Z-eksenleri iyi esneklik ve optimum ayarlamayı garanti eder.


Tüm makineler parça başına düşen üretim sürelerinin daha da azaltılması için otomatik kullanım hücreleri ile donatılabilir.

Model serisi WBM - Derin Delik Delme


Bağımsız makineler olarak veya bileşen taşıma ekipmanları ile dairesel simetrisi olan metal iş parçaları için derin delme makineleri (1-6 milli).

Model serisi TFZ - Derin Delik Delme
Kübik iş parçaları için derin delik delme ve 4 eksenli komple işleme için freze merkezleri.

  Lütfen ayrıntılı bilgi için PMS Makina'ya email gönderiniz!