HABERLER

PMS Makina olarak, sizleri MAKTEK Avrasya 2018 Fuarında 10. Holdeki 1022 no'lu standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

MAKTEK Fuarından bazı resimler için buraya tıklayın!


Liebherr Verzahntechnik GmbH 1952 yılında Güney Almanya Allgäu bölgesinde kurulmuştur. Liebherr, CNC dişli kesme, üreten ve profil taşlama makinaları dizayn ve üretiminde bir dünya lideri olarak tanınır. Liebherr bu ürün yelpazesini, yine kendine ait otomasyon, işleme, yükleme ve transfer sistemleri bölümü ile tamamlamaktadır.

Kendilerinin dizaynı olan, otomasyon ve makine yükleme/transfer sistemlerini sunabilen Liebherr, dünya çapında dişli ve bileşenleri üreticilerine tek kaynaktan tedarikçi olarak hizmet verebilme konumundadır.

 

Dişli Azdırma/Kesme

 

Lieberr’in dişli azdırma makine yelpazesi 16.000 mm iş parçası çapına kadar tam donanımlı seçenekler içerir.Otomotiv sanayi kesimi içinde, en yeni teknoloji olan HSC-kuru kesim  sunulmaktadır. Bu teknoloji verimliliği %30 artırır ve artık soğutma sıvısına gerek kalmakdığı için de ekolojik avantaj sağlamaktadır.

Dişli Azdırma makineleri, şekillendirme makineleri ve generating/profil taşlama teknolojileri için evrensel bir platform oluşturmaktadır.

 

 Dişli Taşlama

Liebherr 20 yıldan uzun bir süredir dişli taşlama makineleri üretmektedir.Generating/profil taşlama makinelerinin en son modelleri, kalite, verimlilik ve güvenilirlik bakımından, sanayi üretiminin en zor taleplerini kolaylıkla karşılayabilecek düzeydedir. Bu makinaların temel avantajı, CBN veya korundum taşlama taşları universal bir uygulama ile değişik kombinasyonlardaki takım türleri ve işlemleriyle birleştirebilmesidir. Liebherr taşlama makinalarının verimliliği, boşta sürelerini minimize etmek için geliştirilen; taşlama kafası teknolojisi, dresser düzenleme, soğutucu kontrolü, bölümlendirme sistemleri ve otomatik yükleme ekipmanı ile sağlanmıştır.

 

 

 Dişli Şekillendirme

 

Şekillendirme makineleri, azdırma ve taşlama makinelerinde kullanılan ortak bileşen grupları ile, kendini kanıtlanmış Liebherr modüler platform sistemi kullanarak,  optimum universal kullanım için tasarlanmıştır. Esnek kullanımlı LFS şekillendirme makinalarının üzerindeki taşınır şekillendirme kafası, çok çeşitli parçaların üretimini minimal kurulum süreleri ile sağlar. 

Mekanik olarak sert ve termal olarak kararlı seviyede çalışan makinaların geliştirilmesi ile, Liebherr, en üst düzeyde performans ve hassasiyet sunabilmektedir. 

Boşluksuz masa sürücülerinin, dişli ve doğrudan sürücüleri dahil, eklenmesi ile Liebherr makinaları, en yüksek dişli kalitesini yakalayıp, her türlü sürat ve hassasiyet gereksinimlerini karşılayarak, geleceğin sürücü konseptini bugünden sunmaktadır.

 


Lütfen ayrıntılı bilgi için PMS Makina'ya email gönderiniz!