HABERLER

PMS Makina olarak, sizleri MAKTEK Avrasya 2018 Fuarında 10. Holdeki 1022 no'lu standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

MAKTEK Fuarından bazı resimler için buraya tıklayın!

                             

 

HEESS  dünyanın önde gelen fikstür sertleştirme sistemleri üreticilerinden biridir.
Şirket 1945 yılında metal atölyesi olarak kurulmuştur. İlerleyen yıllarda makina üretimi ve bakım alanında endüstriye hizmet vermeye devam ederek, ilk sertleştirme makinası 1970 yılında imal etmiştir.

HEESS, sertleştirme makinaları ''Quenching Press'' teknolojisi kullanmaktadır. Quenching Press teknolojisi, üretimini yaptığınız parçaları sertleştirmek için ısıl işlem sonrası uygulanan, baskı altında sulama metodu olarak tanımlanabilir. 

Bu teknoloji ısıl işlemde meydana gelebilecek deformasyonların önüne geçme imkanı sağlar ve  parçaları taşlama ihtiyacı ortadan kalkar. Sertleştirme makineleri üretimi, özellikle otomobil ve şanzıman endüstrisine himet veren müşteriler ile yakın işbirliği içinde sürekli genişletilmiştir. 

Günümüzde, sertleşme makineleri yanı sıra, şirket aynı zamanda yükleme ve boşaltma için taşıma sistemleri, fırın manipulatorleri, magazin ve ısıl işlem sonrasında enerji tasarruflu yıkama sistemleri tasarımı ve üretimini de yapmaktadır.

Yılların kazandırdığı tecrübeler ve uzmanlık ile HEESS makinaların ve sistemlerin genel özellikleri aşağıdaki gibi özetlenebilir;

*yüksek güvenilirlik 
*minimum toleranslar 
*minimum taşlama masrafları
*düşük bakım 
*yüksek makine kullanılabilirliği 
*Ve son derece iyi bir boyutsal doğruluk.

  Lütfen ayrıntılı bilgi için PMS Makina'ya email gönderiniz!