NEWS

 We are pleased to welcome you to visit our booth (Hall: 10/ No: 1022) at MAKTEK 2016 exhibition

Please check out our pictures from the MAKTEK SHOW 2012!

HABERLER

PMS Makina olarak, sizleri MAKTEK Avrasya 2018 Fuarında 10. Holdeki 1022 no'lu standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

MAKTEK Fuarından bazı resimler için buraya tıklayın!

                                     

Genel Bilgiler - Kurumsal

1890 yılında kurulan ve halen aile şirketi olan Galdabini Firmasının merkezi Milano şehrindedir(http://www.galdabini.it/about-us/). 

Galdabini Firması her zaman yenilikçi olmuştur. Şirket, başlarda yerel tekstil fabrikaları için servis ve bakım hizmeti veren bir firma olarak devam ederken, daha sonraları metal işleme endüstrisi için makine üretimine başlamıştır (http://www.galdabini.it/). 

DOĞRULTMA PRESLERİ 

Geçen yıllarla birlikte, kazanılan tecrübemiz ile her türlü farklı parça için özel çözümlerin bulunması, ekipman tasarımı, ölçme ve programlama gibi konularda uzmanlaşma imkanı bulmuştur. Geniş bir yelpazede ki doğrultma presi uygulamaları ile müşterilere bir çok çözüm yolu sunulmuştur özellikle otomotiv sektörü ve otomotiv sektörü dışında: shaftlar, halkalar, profiller , kızaklar ve borular gibi. Doğrultma Presleri entegre otomasyon sistemlerinde ki performansları ve gelişmiş uygulamalarda ki örneğin lazer diş ölçümü ve otomatik changover sistemleri gibi uygulamalarda yüksek performans göstermektedir(http://www.galdabini.it/products/straightening-machines/advanced-solutions/). 

Modeller: 

  • RING doğrultma makineleri özellikle araba dişli kutusu senkron dişlileri, epiliptik güneş dişliler, bearings ve rüzgar türbini halkalarının ölçümü ve doğrultulması için özellikle tasarlanmıştır. Bu makine yatay doğrultma tasarımı ile parçaların daireselliğinin ölüm ve doğrultulmasın da tercih edilmektedir (http://www.galdabini.it/products/straightening-machines/applications/rings/). 

SERVİS 

Galdabini firması, eğitimli teknisyenleri ile yerinde kurulum ve eğitim konularında dünya çapında hizmet vermektedir (http://www.galdabini.it/service/).